Nowe pokrycia karoserii

Coraz częściej stosowana do pokrywania karoserii pojazdów, elastyczna folia wylewana, jest alternatywą dla lakieru samochodowego. Na pewno nie znaczy to, że wprawne oklejanie aut folią we wrocławskim warsztacie, wypiera normalne lakiernictwo. Rzecz jest poniekąd w nowym dostrzegalnym trendzie. To swego rodzaju tuning samochodowy z firmą 4Ohmy.pl. Pomyśl, że masz wysłużone auto, które nie funkcjonuje już najlepiej. Natomiast jeżeli chodzi o elektrykę samochodu, zachowuje się ono zupełnie nieźle. Kwestia tkwi wyłącznie w jego wyglądzie. Na karoserii zauważalne zadrapania, przetarcia, przebarwienia, ślady korozji. Pora na regenerację.

Pokrycie lakieru folią to dużo więcej niż zmiana barwy. To dobry sposób na izolację lakieru od czynników z zewnątrz, które przyczyniają się do sukcesywnego niszczenia nadwozia auta. To działanie przeciwrdzewne oraz przeciw przebarwieniom. Nie od teraz wiadome jest, że lakier często płowieje wskutek długofalowej ekspozycji na oddziaływania słoneczne. Nasza ukochana intensywna czerwień nie jest tak mocna jak w dniu kupna.

Solidny tuning auta we Wrocławiu to także zastosowanie takiej folii to w pewnej mierze spowolnienie wszystkich niepożądanych czynników, na jakie wystawiony jest nasz pojazd. Technika ta przede wszystkim polecana jest tym eksploatatorom aut, którzy niestety nie korzystają z garażu i trzymają swój pojazd pod przysłowiową chmurką. Słota, zimno, śnieg, silne słońce to główne czynniki, które mogą przyczynić się do jego szybkiego niszczenia i sporego obniżenia jego ceny handlowej. Nowoczesny warsztat samochodowy 4Ohmy w tym pomoże. Bywa często, że blacha pojazdu zostaje zasypana ciężkim gradem.

Na standardowej masce taki silny opad, zostawia swój ślad. Wyścielenie karoserii folią to następna wartościowa cecha w tym wypadku, gdyż folia taka jest dostatecznie sprężysta, że swobodniej odpiera pociski gradu, po którym nie będzie żadnego znaku. Ten aspekt jest w stanie najlepiej przemawiać do rozumu właścicieli czterech kółek, którzy nie tylko potrzebują ekspresowej zmiany kolorystyki auta, jak i dobrego zabezpieczenia.

Więcej o oklejaniu samochodów: wejdź do nas 4ohmy.pl