kandydatów

Etat Agent ubezpieczeniowy

Firma: Oddział PZU SA Warszawa miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska: Praca jako Agent Ubezpieczeniowy w Oddziale Pzu Warszawa -Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów -Budowanie długoterminowych relacji z Klientami i zapewnienie wysokiej jakości usług -Doradztwo w zakresie oferowanych produktów ubezpieczeniowych Wymagania: -Niekaralność -Wykształcenie minimum średnie -Odpowiedzialność, rzetelność, dyspozycyjność -Komunikatywność -Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami -Zainteresowanie branżą ubezpieczeniową -Mile widziane osoby z licencją KNF -Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia Oferujemy: -Pracę w Oddziale PZU SA w Warszawie -Miłą atmosferę pracy -Samodzielność w działaniu Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-10-2012
Wyświetleń: 771