kandydatów

Etat Trener

Firma: MoneyGram miejsce pracy: Warszawa

opis stanowiska: - prowadzenie szkoleń z zakresu wewnętrznej polityki firmy - prowadzenie szkoleń zespołowych oraz szkoleń indywidualnych - szkolenia w ramach rollout'u zespołu - utrzymywanie świadomości przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy w transferach pieniężnych oraz zapobiegania nadużyciom finansowym niezgodnych z przepisami programów szkoleń -prowadzenie harmonogramów szkoleń, wsparcie w potrzebach szkoleniowych wymagania: - doświadczenie w nauczaniu, prowadzeniu szkoleń bądź coachingu na wieloosobowych zespołach - zainteresowanie tematyką szkoleń i identyfikacją potrzeb szkoleniowych w zespołach - doświadczenie w obsłudze klienta - zorientowanie na klienta oraz umiejętność nawiązywania relacji z klientem - biegła znajomośc języka angielskiego - bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem oferujemy: - możliwość pracy w stabilnej, otwierającej Centrum Globalne w Polsce międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku - pakiet szkoleń w pełni przygotowujących do wykonywania powierzonych obowiązków - możliwość rozwoju zawodowego i wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy - umowę o pracę na czas nieokreślony - atrakcyjne wynagrodzenie - pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe) - pracę w systemie zmianowym

Pozostałe oferty pracy w firmie MoneyGram
Etat Customer Service Specialist with Spanish w firmie: MoneyGram, Wybierz 13-11-2014
Etat Fraud Prevention Specialist with English w firmie: MoneyGram miejsce pracy: Warszawa 13-11-2014

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-10-2014
Wyświetleń: 729