kandydatów

Etat Spedytor międzynarodowy

Firma: ICT International Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

*Opis stanowiska:* - bieżąca obsługa międzynarodowych i krajowych zleceń spedycyjnych i transportowych; - utrzymywanie i rozwój kontaktów biznesowych z klientami oraz przewoźnikami; - poszerzanie istniejącej bazy klientów i przewoźników; - optymalizacja kosztów transportowych; - realizacja założeń budżetowych; - negocjowanie stawek i ustalanie warunków transportu; - prowadzenie ewidencji zleceń w systemie TMS, raportowanie; - dbanie o wysoką jakość usług oraz o pozytywny wizerunek firmy. *Wymagania:* - minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego; - rozwinięta sieć kontaktów branżowych; - dobra znajomość języka angielskiego lub/i rosyjskiego; inny język europejski mile widziany; - samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy; - komunikatywność, umiejętność planowania i pracy w grupie; - doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie mile widziane; - dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point); - dokładność, sumienność, dyspozycyjność; *Oferujemy:* - stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie; - doskonałą atmosferę pracy; - dużą samodzielność; - wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oparte o atrakcyjny system premiowy; - niezbędne narzędzia pracy. CV w języku polskim i/lub angielskim proszę przesyłać na adres: *info@ict-international.pl*

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-12-2014
Wyświetleń: 632