kandydatów

Etat Młodszy Księgowy / Asystent Księgowości

Firma: Lucky Dip Sebastian Wajda miejsce pracy: Warszawa

Zadania: Obsługa dokumentacji transportowej zgodnie z potrzebami klienta oraz standardami firmy Bieżący kontakt z klientami oraz podwykonawcami w kraju i zagranicą Obsługę dokumentacji księgowej Obsługę zleceń spedycyjnych w systemach operacyjnych Rozliczanie pracy podwykonawców Oczekujemy: Wykształcenia na poziomie min. licencjatu Znajomości języka angielskiego lub języka niemieckiego lub jezyka francuskiego w mowie i piśmie umożliwiająca komunikacje( dodatkowy Atut) Znajomości zagadnień związanych z przewozami Umiejętności budowania relacji Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności Samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu Dobrej znajomości obsługi komputera (m.in. MS Office) Oferujemy: Interesujący i pełne wyzwań praktyki Doskonały wstęp do kariery zawodowej Pracę w młodym, dynamicznym zespole Nowoczesne narzędzia pracy

Pozostałe oferty pracy w firmie Lucky Dip Sebastian Wajda
Etat Kierowca kat. B (trasy międzynarodowe) w firmie: Lucky Dip Sebastian Wajda miejsce pracy: Warszawa 10-11-2016

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-01-2017
Wyświetleń: 560