kandydatów

Etat RECEPCJONISTA z zadaniami ASYSTENTA DZIAŁU MARKETINGU

Firma: HOTEL LANDO miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska: Obsługa bieżących gości Obsługa rezerwacji indywidualnych Realizacja projektów marketingowych Dbałość o sprawny obieg informacji wewnątrz firmy Wystawianie faktur, rozliczenia pracowników czasowych, rozliczenia transakcji gotówkowych Częściowa kontrola nad stanem pracy innych działów Wymagania: Komunikatywność, otwartość na ludzi, wrażliwość na potrzeby gościa Otwartości do nauki i gotowość do doskonalenia swoich umiejętność Ponadprzeciętne zaangażowanie w realizację powierzonych projektów Własna inicjatywa w działaniach około marketingowych Sprawna organizacja pracy, umiejętność prowadzenia kilku spraw jednocześnie Znajomość podstaw języka angielskiego w mowie i piśmie Oferujemy: Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia Prawdziwie partnerskie stosunki z przełożonymi, jasną komunikacje celów oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy Możliwość aktywnego wpływu na kierunek rozwoju firmy Możliwość rozwoju i nauki wysoko wyspecjalizowanych kompetencji w zakresie marketingu niskobudżetowego Zniżki na wybrane produkty i usługi Hotelu CV i LM na adres: marketing1@hotel-lando.pl