kandydatów

Zlecenie Doradca ds. Nieruchomości

Firma: Brzozowski Nieruchomości miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska: Agencja Brzozowski Nieruchomości z siedzibą w Centrum poszukuje POŚREDNIKÓW i DORADCÓW ds. NIERUCHOMOŚCI Na stanowiska te poszukujemy osób potrafiących nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje międzyludzkie, otwartych i optymistycznie nastawionych do życia. Zakres obowiązków: pełna, na zasadach wyłączności w ramach agencji, obsługa pozyskanych przez siebie klientów i ofert oferowanie i prezentacja nieruchomości przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji Wymagania: wykształcenie co najmniej średnie przyjazne usposobienie komunikatywność dyspozycyjność Oferujemy: wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 50% brutto od zawartych transakcji własne stanowisko pracy w reprezentacyjnym biurze narzędzia pracy (w tym laptop, telefon służbowy, cyfrowy aparat fotograficzny) dostęp do bazy danych on-line szkolenia wewnętrzne szeroką reklamę obiektów możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami Kontakt: CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: praca@b-n.com.pl

Pozostałe oferty pracy w firmie Brzozowski Nieruchomości
Etat Pośrednik / Doradca ds. nieruchomości w firmie: Brzozowski Nieruchomości miejsce pracy: Warszawa 15-10-2021
Etat Pośrednik / Doradca ds. nieruchomości w firmie: Brzozowski Nieruchomości miejsce pracy: Warszawa 13-09-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-06-2011
Wyświetleń: 1046