kandydatów

Etat Doradca Klienta w oddziale

Firma: NeoBank miejsce pracy: Warszawa

zadania: sprzedaż produktów Banku i realizacja określonych planów sprzedażowych profesjonalne doradztwo dla nowych i obecnych Klientów Banku prowadzenie aktywnych działań wspomagających proces sprzedaży kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku wymagania: wykształcenie wyższe  (preferowane ekonomiczne: bankowość, finanse) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów międzyludzkich orientacja na osiąganie rezultatów i wysoka motywacja do pracy konsekwencja i skuteczność w działaniu bardzo dobra organizacja pracy umiejętność pracy w zespole miła aparycja i wysoka kultura osobista dyspozycyjność  i zaangażowanie znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) oferujemy: sprzyjającą atmosferę pracy w młodym zespole szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-07-2011
Wyświetleń: 3746