Etat Specjalista ds. paszportyzacji obiektów elektroenergetycznych

Firma: Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

*Zakres obowiązków:* • Selekcja oraz pozyskanie dokumentacji technicznej • Oględziny sieci elektroenergetycznych • Wprowadzanie danych do systemu opartego na rozwiązaniach klasy GIS • Weryfikacja wprowadzonych danych *Wymagania:* • Wykształcenie minimum techniczne w zakresie elektroenergetyki lub pokrewne • Dobra znajomość budowy sieci elektroenergetycznej obejmująca identyfikację zainstalowanych obiektów • Umiejętność czytania rysunku technicznego elektrycznego • Obsługa komputera *Mile widziane:* • Uprawnienia SEP • Prawo jazdy kat. B *Zapewniamy:* • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole • Stabilne warunki zatrudnienia • Możliwość zdobycia szerokiej wiedzy o budowie oraz funkcjonowaniu systemów elektroenergetycznych • Współpracę z liderami branży energetycznej Aplikację zawierającą CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca@tmce.pl

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-06-2013
Wyświetleń: 899