Zlecenie Pracownik działu kompletowania zamówień - praca od zaraz!

Firma: benettPEOPLE miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków: • Zbieranie i kompletowanie zamówień • Przygotowywanie zamówień do wysyłki kurierskiej (pakowanie) Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie akordowe uzależnione od ilości zrealizowanych zamówień • Miłą atmosferę w pracy w dynamicznym zespole • Umowę zlecenie Wymagania: • Motywacja do pracy!! • Szybkość i samodyscyplina • Mile widziane Panie • Zdolności manualne Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Pozostałe oferty pracy w firmie benettPEOPLE
Zlecenie OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BŁONIE w firmie: benettPEOPLE miejsce pracy: Błonie 01-07-2013
Zlecenie Pracownik magazynu, pomoc przy inwentaryzacji, miasto BŁONIE w firmie: benettPEOPLE miejsce pracy: Błonie 01-07-2013
Zlecenie Real aleja krakowska pracownik kas, pracownik hali w firmie: benettPEOPLE, Wybierz 01-07-2013
Zlecenie REAL Ursynów - Kasjer/Sprzedawca - od zaraz! w firmie: benettPEOPLE, Wybierz 01-07-2013

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-07-2013
Wyświetleń: 776