kandydatów

Etat Menager Zespołu Sprzedaży

Firma: Multika miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska: Kierowanie pracą dużego zespołu, ustalanie harmonogramu pracy podległych współpracowników Planowanie sprzedaży Kreowanie i realizacja strategii marketingowej Szkolenie oraz motywowanie pracowników do osiągnięcia wyznaczonych celów Odpowiedzialność za zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta Wymagania: Poszukujemy osób z min. 3-letnim doświadczeniem w samodzielnym zarządzaniu ok. 50-osobowym zespołem, Wymagana umiejętność pracy pod presją czasu Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne Umiejętności negocjacyjne Prawo jazdy kat.B Oferujemy: Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia (bardzo wysoka podstawa+prowizja+premia) Pracę w bardzo dynamicznym i różnorodnym zespole Udział w międzynarodowych szkoleniach Możliwości rozwoju zawodowego Narzędzia pracy

Pozostałe oferty pracy w firmie Multika
Etat Kierownik Zespołu Sprzedaży w firmie: Multika miejsce pracy: Warszawa 02-10-2013

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-10-2013
Wyświetleń: 725