kandydatów

Etat Key Account Manager / Specjalista ds. sprzedaży

Firma: Europapier Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Europapier Polska należy do Grupy Heinzel Z SIEDZIBĄ W WIEDNIU, jest jednym z 13 oddziałów firmy, działającej w środkowo-wschodniej części Europy. Spółka jest  WIODĄCYM DYSTRYBUTOREM NA RYNKU PAPIERU I TEKTUR ORAZ MEDIÓW DO REKLAMY I HIGIENY.

W Polsce Europapier świadczy swoje usługi od 1994 r.

W związku z DYNAMICZNYM WZROSTEM SPRZEDAŻY I PLANOWANYMI INWESTYCJAMI W RAMACH DŁUGOFALOWEJ STRATEGII ROZWOJU SEGMENTU

HIGIENA

poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko

Key Account Manager / Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  •  skuteczne i profesjonalne zarządzanie powierzonym portfelem Klientów oraz zdobywanie nowych Klientów w podległym regionie
  • realizacja planów sprzedaży, w tym przygotowywanie ofert i kompleksowych rozwiązań dla Klientów
  • rozwijanie RENTOWNEJ sprzedaży oraz nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych na powierzonym rynku
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • bieżące monitorowanie i analiza rynku, poszukiwanie szans rozwoju produktu i biznesu
Wymagania:
  • min. kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w segmencie Higiena lub branży pokrewnej (doświadczenie w segmencie Higiena będzie dodatkowym atutem)
  • inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • wysoka orientacja na realizację celów biznesowych
  • proaktywne podejście do realizacji zadań i determinacja w ich realizacji
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • chęć nauki i rozwoju umiejętności zawodowych

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość j. angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie będącej częścią Grupy Heinzel
  • możliwość rozwoju zawodowego W POLSCE I ZAGRANICĄ
  • wdrożenie na stanowisko wraz z pakietem niezbędnych szkoleń
  • nowoczesne narzędzia do realizacji zadań: laptop, telefon komórkowy,
  • samochód służbowy DO UŻYTKU PRYWATNEGO
  • prywatną opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, Bony świąteczne
  • dostęp do platformy e-tutor dla Pracownika i członka rodziny/partnera