kandydatów

Etat Trener Infolinii / Trenerka Infolinii

Firma: Benefit Systems S.A. miejsce pracy: Warszawa

Trener Infolinii / Trenerka Infolinii
Miejsce pracy: Warszawa
Nasz oczekiwania
  • Masz za sobą wiele godzin spędzonych na sali szkoleniowej w roli trenera/trenerki zespołów Infolinii/Obsługowych?
  • Przeprowadzałeś/aś coachingi i szkolenia dla pracowników Infolinii i nie tylko?
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem pracy w obsłudze Klienta lub Użytkownika, w tym obsłudze reklamacji?
  • Znasz rynkowe trendy w zakresie obsługi klienta i potrafisz je z sukcesem wdrożyć?
  • Nie obce Ci jest tworzenie szkoleń szytych na miarę?
  • Współpracowałaś/eś z biznesem i potrafisz nawiązywać z nim dobre relacje?
  • Lubisz pracować w zespole, ale również doskonale radzisz sobie w samodzielnych zadaniach?
  • Dbasz o swój rozwój i potrafisz rozwijać innych?
  • Swój sukces mierzysz wynikami osób, które szkolisz?
  • Twoim atutem jest ukończenie szkoły trenerskiej?
  • Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i zawsze grasz fair play?
Zakres obowiązków
  • Praca trenera wewnętrznego, w tym ok. 50% czasu pracy jako trener Infolinii oraz ok. 50% w projektach ogólnofirmowych;
  • Analiza potrzeb szkoleniowych;
  • Dbanie o wysokie standardy pracy i jakość obsługi klienta/użytkownika;
  • Opracowywanie i realizacja wewnętrznych planów szkoleniowych;
  • Udoskonalanie obecnych i wdrażanie nowych programów szkoleniowych;
  • Przeprowadzanie szkoleń grupowych i indywidualnych;
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych, prezentacji;
  • Ewaluacja szkoleń;
  • Uczestnictwo w innych projektach związanych z rozwojem pracowników.
Oferujemy
  • Czekamy na Ciebie w biurze przy stacji metra Rondo Daszyńskiego z umową o pracę;
  • Dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności;
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia;
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę;
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch;
  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię concierge;
  • Możesz skorzystać z dofinansowania nauki w szkołach wyższych oraz platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego;
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems;
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych;
  • Możliwość uczestnictwa w wolontariacie pracowniczym w ramach programu MultiUczynek;
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej;
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci;
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru;
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej ;)