Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Koordynator Produkcji (Projektu)

Firma: Katalyst Education miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7935546, z dnia 2023-01-30

At Katalyst Education, we want an education environment which gives all students an equal chance to discover and develop their abilities and capabilities, to make their dreams come true, and to prepare for challenges emerging in the ever-changing world. As such, the foundation’s mission thus far has been to level the playing field for all Polish students by creating free-of-charge, digital, open-source and high-quality educational tools and by supplying services supporting their optimal use.

Katalyst Education has been achieving its mission by shepherding two active and highly successful projects: Pi-stacja (pistacja.tv) and Career Map (mapakarier.org). Both are open, free-of-charge, digital educational resources supplemented with additional materials for teachers, parents and students.

Koordynator Produkcji (Projektu)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Координатор/ координаторка продакшн (проєкту) - людина, відповідальна за ефективне виробництво відеоуроків з окремого предмета у відповідності до вимог МОН (наприклад, географія, фізика, хімія). Знання предметів не вимагається.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ:

  • управління проєктом: планування, визначення необхідних ресурсів, формування проєктної команди, розстановка пріоритетів, контроль виконання завдань
  • звітування перед менеджером проєкту про хід виробництва та разом з ним вирішення будь-яких проблем, що виникають;
  • координація створення додаткових матеріалів для викладачів та учнів (плани уроків, вправи і т.ін), а також вправ у H5P;
  • постійна координація проєктної команди (вчителі, графічні дизайнери (2-3), спеціаліст з звукозапису, дослідник, звукорежисер тощо);
  • надання звітності щодо проєктного процесу.

Wymagania

  • досвід роботи менеджером або координатором проєктів від 1 року;
  • розуміння стандартів проєктного менеджменту;
  • вміння працювати в режимі багатозадачності та умовах чітких часових рамок;
  • знання кадрового діловодства буде перевагою;
  • вільне володіння українською мовою;
  • знання англійської та/ або польської на розмовному рівні - перевага;
  • проактивність та гнучкість, вміння знайти оптимальне рішення у будь-якій ситуації;
  • досвід управління командою онлайн - бажано;
  • знання методології Kanban - бажано;
  • бажання та вміння вчитися.

Oferujemy

  • можливість навчитися всьому, що необхідно для реалізації проєкту;
  • офіційне працевлаштування;
  • гнучкий графік роботи;
  • можливість працювати віддалено або в офісі в Варшаві.