kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7938204, z dnia 2023-01-31

Klient portalu Praca.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy
  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac
  • Prowadzenie akt osobowych, rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • Przygotowanie umów o pracę oraz umów cywilno- prawnych
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON
  • Tworzenie raportów kadrowo – płacowych oraz zestawień, analiz na potrzeby firmy
  • Organizacja i koordynacja procesu zatrudniania i legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców – przygotowywanie dokumentów, kontakt z instytucjami państwowymi, monitorowanie postępowań administracyjnych

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z samodzielną obsługą w zakresie kadr i płac
  • Doświadczenie w firmie zatrudniającej powyżej 100 pracowników
  • Ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Doświadczenie w pracy z systemami kadrowo- płacowymi
  • Mile widziana znajomość systemu Sage Kadry i Płace
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, programu Płatnik
  • Znajomość zasad zatrudniania cudzoziemców mile widziana
  • Praktyczna wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania czasu pracy
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się organizacji
  • Pracę w świetnym, zgranym, przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, karty rabatowe do placówek naszych sieci)
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego