kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Crowe Poland miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 150 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Terminowe dostarczanie klientom kompleksowych informacji finansowych,
  • Kontrola dokumentów księgowych pod kątem formalnym i rachunkowym oraz weryfikacja poprawności odliczenia podatku VAT i prawidłowego kwalifikowania podatkowego operacji gospodarczych,
  • Sporządzanie i/lub sprawdzanie deklaracji podatkowych,
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów zarządczych dla klientów,
  • Tworzenie raportów dla GUS i NBP,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość prawa podatkowego (CIT i VAT) oraz przepisów o rachunkowości,
  • Dobra znajomość MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Mile widziana:

  • Znajomość co najmniej jednego z wymienionych programów księgowych: IFS, SAP, Exact, Microsoft Dynamics, SAP SBO, Navision, CDN XL, Enova,
  • Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w zróżnicowanych projektach (praca dla różnorodnych klientów),
  • Elastyczny czas pracy, a także możliwość pracy w modelu hybrydowym, lub zdalnym,
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,
  • Pracę w zgranym zespole (20% naszych pracowników jest z nami związanych od ponad 10 lat!),
  • Prywatną opiekę medyczną (Enel-Med),
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Kursy językowe (angielski, niemiecki).