kandydatów

Etat Fizjoterapeuta/rehabilitant 1a

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie miejsce pracy: Mszczonów

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Fizjoterapeuta/rehabilitant 1a
Miejsce pracy: Mszczonów
Numer: StPr/23/0016
OBOWIĄZKI:
praca zarówno z dziećmi jak o z osobami starszymi: badanie wad postawy i ćwiczenia z dziećmi, zapobieganie odleżynm masaże i rehabilitacja osób starszych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fizjoterapeuta (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: uprawnienia do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
Uprawnienia: rehabilitacja osób starszych i dzieci

Wymagania inne:

praca w domach beneficjentów ( usługa mobilna - Gmina Mszczonów) oraz Centrum Usług Społecznych w Mszczonowie

Miejsce pracy:

Mszczonów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 60 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie