kandydatów

Etat Referent ds. administracyjno-finansowych

Firma: STRABAG BMTI Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowlane z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu!

Referent ds. administracyjno-finansowych
Miejsce pracy: Pruszków
Zadania
  • Prowadzenie biura (zaopatrywanie w potrzebne artykuły, wysyłanie przesyłek)
  • Sporządzanie raportów finansowych
  • Rozliczenia międzyokresowe kosztów
  • Współpraca z działem księgowości
  • Rozliczenie delegacji służbowych
  • Gospodarka personalna (skierowania na badania, rejestracja godzin pracy)
  • Udział w procesie likwidacji majątku trwałego
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, raportów paliwowych

Wymagania

  • Obsługa komputera – dobra znajomość programu excel (warunek konieczny)
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Zamiłowanie do pracy z cyframi
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.