kandydatów

Etat Operator Stacji Monitoringu Wizyjnego

Firma: Simple Work Group Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Operator Stacji Monitoringu Wizyjnego
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 21.12

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa systemów CCTV, weryfikacja wizyjna alarmów
  • Dbanie o bezpieczeństwo na terenie monitorowanego obiektu
  • Obsługa klienta w zakresie odbieranych sygnałów z monitorowanych obiektów
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Niekaralność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

To oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Wynagrodzenie 3 000 zł netto
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Wdrożenie stanowiskowe, wsparcie techniczne i merytoryczne
  • System pracy zmianowej po 8h