kandydatów

Etat Pracownik magazynu

Firma: Sun Chemical Sp. z o.o. miejsce pracy: Marki

Firma Sun Chemical, będąca częścią korporacji DIC, największego na świecie producenta farb, lakierów i dodatków drukarskich dla poligrafii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Marki

Zakres obowiązków
  • przyjęcie dostaw, rozmieszczanie przyjętego materiału w magazynie
  • terminowa i kompleksowa realizacja zleceń
  • praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy
  • zachowanie norm i standardów BHP
  • prowadzenie bieżących raportów i dokumentacji magazynowej
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
Nasze oczekiwania
  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • wysoka motywacja do pracy
  • zdolności manualne
  • sumienność i dokładność
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
Oferujemy
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Perspektywę zatrudnienia stałego
  • Praca w systemie 2 zmianowym (poniedziałek – piątek)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Multisport
Uprzejmie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) zawierających informacje, o których mowa w art.221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014 poz. 1502 z późn. zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. w celu prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w tym przechowania załączonych dokumentów.”

W przypadku woli udziału w innych projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Sun Chemical Sp. z o.o. oraz przekazanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. w celu wyżej opisanym.”

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Sun Chemical Sp. z o.o. z siedzibą w Markach przy ul. Okólnej 46A. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy złożona aplikacja. Dane osobowe będą przekazane Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014 poz. 1502 z późn.zm.). Podanie danych w celu ich przekazania Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. jest dobrowolne niemniej niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia.

Informujemy, że po złożeniu ogłoszenia mają Państw prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, prostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora.