Etat Praktykant / Praktykantka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych

Firma: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa

Praktykant / Praktykantka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • Bieżąca obsługa Klientów w zakresie rozliczeń dla potrzeb podatku od towarów i usług
  • Przygotowywanie projektów opinii, raportów, kalkulacji w zakresie podatków dochodowych z uwzględnieniem międzynarodowych zasad opodatkowania
  • Uczestniczenie w wypracowywaniu rozwiązań i dbałość o najwyższą jakość usług dla klientów
  • Badanie orzecznictwa sądów, organów podatkowych oraz doktryny
JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?
  • Studenci 4-5 roku lub absolwenci studiów prawniczych, finansowych lub ekonomicznych
  • Zainteresowanie prawem podatkowym (w szczególności międzynarodowym prawem podatkowym oraz podatkiem dochodowym)
  • Dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji
  • Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
CO OFERUJEMY?
  • Wiele atrakcyjnych projektów dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz możliwość pracy z ekspertami
  • Płatne praktyki oraz możliwość kontynuacji współpracy po ich zakończeniu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • Po okresie praktyk możliwość kontynuowania współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Wsparcie Buddiego podczas trwania praktyk
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego w formule online
  • Możliwości rozwoju i jasno określoną ścieżkę kariery
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

Pozostałe oferty pracy w firmie MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna
Etat Senior w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Senior w Zespole Podatków Międzynarodowych (Nieruchomości) w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Konsultant w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 12-01-2023
Etat Konsultant w Zespole Podatków Osobistych i Doradztwa dla Pracodawców w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 11-01-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-02-2023
Wyświetleń: 48