kandydatów

Etat Prawnik wewnętrzny

Firma: Energop Sp. z o.o. miejsce pracy: Sochaczew

Firma ENERGOP SPÓŁKA Z O.O. jest długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów rurociągowych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu petrochemicznego, chemicznego oraz energetycznego w kraju i za granicą.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Prawnik wewnętrzny
Miejsce pracy: Sochaczew
Zadania:
  • Udzielanie organom władz Spółki i jej komórkom organizacyjnym porad prawnych, wyjaśnień w zakresie stosowania prawa oraz opracowywanie opinii na piśmie
  • Przygotowywanie i opiniowanie pism i projektów innych dokumentów
  • Tworzenie wewnątrzzakładowych źródeł prawa pracy (Regulamin Pracy, Regulamin wynagradzania, Regulamin Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych)
  • Uczestnictwo i reprezentowanie Spółki w negocjacjach prowadzonych z partnerami handlowymi, bankami i innymi podmiotami
  • Reprezentowanie Spółki w sprawach sądowych przed sądami powszechnymi
    i administracyjnymi wszystkich instancji, przed organami administracji publicznej i organami innych instytucji publicznych i prywatnych oraz osobami fizycznymi, we wszystkich sprawach, w których wymagany jest udział radcy prawnego lub adwokata
  • Prowadzenie procesu windykacji i egzekucji należności w Spółce we współpracy z pionem Dyrektora Finansowego
  • Dochodzenie roszczeń Spółki na drodze postępowania sądowego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze, ukończona aplikacja radcowska lub adwokacka (lub w trakcie)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prawnika wewnętrznego (mile widziane
    w spółkach kapitałowych)
  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i handlowego, znajomość przepisów prawa podatkowego oraz prawa pracy;
  • Rozwiniętych umiejętności analitycznych, negocjacyjnych i komunikacyjnych w tym współdziałania w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • Umiejętności pracy równoległej nad wieloma projektami
  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze +premia)
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wypoczynku, bony zakupowe
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Forma zatrudnienia: B2B/ umowa o pracę.