kandydatów

Etat Programista Automatyzacji Produkcji

Firma: WB Electronics S.A. miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Grupa WB to największy polski producent oferujący technologię łączności i dowodzenia oraz zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata.W swojej działalności kierujemy się innowacyjnością i tworzeniem przełomowych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu wyznaczamy standardy i kreujemy nowe trendy w sektorze obronnym nie tylko w Polsce, ale również na rynkach międzynarodowych.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Programista Automatyzacji Produkcji
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie skryptów (głównie w BASH) i programów pozwalających na testowanie komponentów w czasie produkcji, ich konfigurowanie i programowanie,
  • Wsparcie produkcji na etapie wdrażania nowych narzędzi automatyzujących.
Wymagania:
  • Znajomość języka skryptowego BASH (lub chęć jego poznania i szerokiego wykorzystywania),
  • Znajomość Python 2.7 i 3,
  • Znajomość systemu Linux od strony użytkownika,
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT,
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość języka C++,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie obecnej na rynkach międzynarodowych,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • Możliwość dofinansowania karty Multisport.
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: lOD@wb.com.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.