kandydatów

Etat Handlowiec stacjonarny

Firma: Eurreco Logistics miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7952103, z dnia 2023-02-03

Eurreco Polska od ponad 20-u lat oferuje usługi logistyczne w branży produktów spożywczych.

Do siedziby w Warszawie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Handlowiec stacjonarny

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla aktualnych i przyszłych klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie biznesowych relacji z obecnymi klientami
  • Organizacja oraz aktywny udział w spotkaniach handlowych
  • Współpraca z działem operacyjnym w celu wypracowania optymalnych rozwiązań dla klientów oraz zapewnienia oczekiwanego poziomu obsługi
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku handlowym w sprzedaży usług TSL będzie atutem
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na cel oraz determinacja w osiąganiu wysokich wyników sprzedażowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzysty system premiowy
  • Telefon komórkowy bez limitu
  • Laptop służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku