kandydatów

Etat Pracownik zakładu pogrzebowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie miejsce pracy: Gostynin

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Pracownik zakładu pogrzebowego
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/23/0113
OBOWIĄZKI:
Zabezpieczenie i przygotowanie ciała zmarłego do godnej ceremonii pogrzebowej, wykonanie pośmiertnej kosmetyki i toalety pośmiertnej, dezynfekcja zwłok. Przygotowanie grobu do pochówku, obsługa pogrzebu z zachowaniem szacunku dla osób zmarłych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

staz w ramach środków Funduszu Pracy

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie