Etat Pracownik magazynu części zamiennych w marce mercedes-benz

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Płock miejsce pracy: Płock

Młodzieżowe Biuro Pracy Płock
Pracownik magazynu części zamiennych w marce mercedes-benz
Miejsce pracy: Płock
Numer: 67/7/2022
OBOWIĄZKI:
•Przyjmowanie i kontrola dostaw części zamiennych•Obsługa zamówień i dostaw części zamiennych •Obsługa serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego•Przygotowywanie i pakowanie zamówień internetowych •Obsługa sklepu internetowego części i akcesoriów•Sprzedaż części zamiennych•Dbanie o porządek oraz prawidłowe lokalizowanie części zamiennych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: zainteresowanie motoryzacją
Uprawnienia: znajomość pakietu Office
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: łatwość nawiązania i utrzymywania dobrych relacji z klientami

Wymagania inne:

•Znajomość rynku motoryzacyjnego i budowy samochodów•Łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami•Komunikatywność i umiejętność profesjonalnej obsługi Klienta•Bardzo dobra organizacja pracy•Umiejętność pracy w zespole•Sumienność i rzetelność•Znajomość pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Płock