kandydatów

Etat Pomocnik Księgowego

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7948626, z dnia 2023-02-06

Klient portalu Praca.pl

Biuro księgowe poszukuje pracowników na stanowisko pomoc księgowej na umowę o pracę lub pracowników do przyuczenia na stanowisko pomoc księgowej na umowę zlecenia

Pomocnik Księgowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • skanowanie dokumentów,
  • kontrola oraz spisywanie dokumentów przychodzących i wychodzących z firmy,
  • segregowanie i układanie dokumentów według ewidencji

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • skanowanie dokumentów
  • wystawianie faktur
  • umiejętność organizacji pracy i pracy zespołowej
  • komunikatywność