kandydatów

Etat Konsultant Wiodący ds. Rynku Szkolnego

Firma: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. miejsce pracy: Warszawa

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A to lider branży edukacyjnej w Polsce i rozpoznawalna, godna zaufania marka z wartościami i tradycją. Obecnie WSiP oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej. Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do 20 roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.

W związku z rozwojem naszej oferty, poszukujemy do pracy osoby na stanowisku:

Konsultant Wiodący ds. Rynku Szkolnego
Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za przygotowanie i rozwój portfolio usług szkoleniowych oraz wsparcie wewnętrznej sieci sprzedaży, a w szczególności za:

Zadania:
  • Opracowuje założenia i wdraża plan rozwoju oferty szkoleń dostosowanej do potrzeb rynku szkół
  • Rozwija portfolio szkoleń poprzez przygotowanie założeń merytorycznych do produktów, wskazuje ich wykonawców i nadzoruje jakość merytoryczną przedmiotów dostaw
  • Wdraża zasady współpracy z autorami i realizatorami szkoleń oraz rozwija bazę trenerską w celu zapewnienia płynności operacyjnej
  • Analizuje rynek konkurencji i potrzeby szkoleniowe w zakresie usług szkoleniowych dla oświaty
  • Zapewnia dokumentację szkoleń zgodnie z wymaganiami formalnymi obowiązującymi w akredytowanej placówce doskonalenia
  • Wdraża programy rozwoju trenerów do realizacji produktów
  • Prowadzi szkolenia rozwojowe, sprzedażowe dla wewnętrznych sił sprzedaży
  • Uczestniczy w pozyskaniu liderów opinii/ekspertów/specjalistów/autorów celem zapewnienia płynności operacyjnej i budowania wizerunku ORKE
  • Odpowiada za zgodność z wymaganiami i procesami realizacji usługi przez akredytowaną placówkę (dokumentację, rejestr szkoleń i zaświadczeń oraz dokumentację konkursową i przetargową w ramach programów EFS
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, zarządzanie, psychologia w biznesie
  • Doświadczenie min. 10 letnie w zawodzie trenera, trenera wewnętrznego, trenera oświaty, biznesu, aktywnie prowadzącego szkolenia
  • Znajomość systemu doskonalenia nauczycieli, dyrektorów
  • Zarządzanie projektami szkoleniowymi
  • Znajomość oferty szkoleniowej dla oświaty
  • Znajomość rozporządzeń MEN (w tym w sprawie placówek metodycznych)
  • Znajomość nowych trendów w edukacji i szkoleniach
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • Współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem
  • Możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku
  • Przyjazną kulturę organizacyjną
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla Twoich najbliższych oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa)