Etat Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Rejestracji i Wypłaty Świadczeń

Firma: Unum Życie TUiR S.A. miejsce pracy: Warszawa

Unum Życie TUiR S.A. oferuje zindywidualizowane ubezpieczenia na życie dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i firm. Jesteśmy wielokrotnym zdobywcą tytułu Najlepszy Pracodawca. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Rejestracji i Wypłaty Świadczeń
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MSRS/CL/02/2023
Opis stanowiska:
  • Rejestrowanie dokumentacji dotyczącej wypłaty świadczeń.
  • Weryfikowanie i analiza dokumentacji medycznej.
  • Dbałość o sprawny obieg informacji oraz dokumentów między działami.
  • Prowadzenie korespondencji oraz obsługa skrzynki pocztowej.
Wymagania:
  • Dobra umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Otwartość na zmiany i rozwój.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Status studenta (mile widziany).
Oferujemy:
  • Umowę zlecenia z możliwością przedłużenia współpracy na stałe,
  • Możliwość nauki od najlepszych ekspertów w branży.
  • Poznanie specyfiki pracy w Towarzystwie Ubezpieczeniowym.
Dopisz klauzulę, abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją aplikację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Pramerica Życie TUiR SA z siedzibą w Warszawie 00-854, al. Jana Pawła II 17, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.