kandydatów

Etat Mechanik - Utrzymania Ruchu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Pruszków

Ogłoszenie numer: 7975380, z dnia 2023-02-10

Klient portalu Praca.pl

Mechanik - Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac konserwatorskich, naprawczych i remontowych maszyn, urządzeń, instalacji znajdujących się w zakładzie,
  • Wykonywanie pracy w sposób zgodny z przepisami BHP, dokumentacją techniczno-ruchową i wytycznymi przełożonych,
  • Identyfikację przyczyn awarii oraz ich usuwanie,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji,
  • Wypełnianie dokumentacji obowiązującej na stanowisku pracy,
  • Przekazywanie informacji związanych z wykonywaną pracą osobom pracującym na kolejnych zmianach pozwalające na ich natychmiastowe przystąpienie do pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym,
  • Doświadczenie w ustawianiu i naprawie maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
  • Uprawnienia elektryczne SEP 1kV w zakresie eksploatacji,
  • Znajomość zagadnień związanych z elektryką, elektroniką, pneumatyką, mechaniką,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, dokumentacji technicznej,
  • Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z zakresu ISO, GMP.
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Dofinansowania z ZFŚS, prywatną opiekę medyczną.