kandydatów

Etat IT Project Manager / Product Owner

Firma: POLANGLO SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7980408, z dnia 2023-02-13

Firma Polanglo Sp. o.o. działająca od ponad 30 lat sieć księgarni i hurtowni o profilu edukacyjno-językowym, zatrudni pracownika na pełen etat na stanowisko:

IT Project Manager / Product Owner

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Opieka nad kluczowymi aplikacjami biznesowymi firmy POLANGLO (ERP, WMS, B2B, B2C) oraz prowadzenie projektów związanych z rozwojem tych aplikacji.
  • Prowadzenie projektów informatycznych wdrożeń i oprogramowania B2B, B2C w tym opisywanie wymagań,  współpraca z dostawcami.
  • Kontrola utrzymania aplikacji w tym analizowanie zgłoszeń od użytkowników i przekazywanie do dostawcy.
  • Analiza wymagań użytkowników.
  • Administracja zaawansowana aplikacji ERP, B2B, B2C (np.: nadawanie uprawnień, zmiany ustawień, itp.)
  • Zgłaszanie do dostawców błędów oraz monitoring ich realizacji.
  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji do systemów.

Wymagania

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne.
  • Umiejętność prowadzenia projektów informatycznych.
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem oprogramowania ERP, B2B, B2C.
  • Doświadczenie przy wdrożeniu systemów ERP, B2B, B2C.
  • Doświadczenie przy obsłudze administracyjnej systemów ERP, B2B, B2C.
  • Mile widziana znajomość SQL.

Oferujemy

  • Pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach.
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności.
  • Pakiet socjalny (pakiet medyczny, karty sportowo-rekreacyjne, itp.).