kandydatów

Etat Audit Manager

Firma: Poland Audit Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 130 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od blisko 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Audit Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za planowanie i organizację projektów audytorskich, tj. za ustalenie harmonogramu, terminu badania oraz dobór zespołu konsultantów i starszych konsultantów,
  • Odpowiedzialność za kontakt i budowanie długoterminowych relacji z klientem na poziomie zarządu (dyrektor finansowy, prezes) lub rady nadzorczej,
  • Nadzorowanie przebiegu audytu i przygotowania raportu lub opinii z badania,
  • Przedstawianie i omawianie z klientem wniosków z badania i wykrytych nieprawidłowości,
  • Odpowiedzialność za prowadzenie negocjacji cenowych i podpisywanie umów z klientem,
  • Realizacja zadań sprzedażowych w ramach ustalonego budżetu,
  • Udział w seminariach i konferencjach branżowych,
  • Odpowiedzialność za zatrudnianie, szkolenie, motywowanie, ocenę i rozwój konsultantów i starszych.

Wymagania:

  • Minimum pięć lat doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej o międzynarodowym zasięgu,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętności analityczne,
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych zdobyte w firmie audytorskiej,
  • Znajomość przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w tym języku (minimum B2),
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu umożliwiającym szerokie wykorzystanie jego możliwości,
  • Znajomość zagadnień związanych z konsolidacją, prawem podatkowym oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości,
  • Pożądane kwalifikacje biegłego rewidenta lub certyfikat ACCA ewentualnie zaliczona część egzaminów pod te uprawnienia.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w zróżnicowanych projektach (praca dla różnorodnych klientów),
  • Elastyczny czas pracy, a także możliwość pracy hybrydowej,
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,
  • Pracę w zgranym zespole (20% naszych pracowników jest z nami związanych od ponad 10 lat!),
  • Prywatną opiekę medyczną (Enel-Med),
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Kursy językowe (angielski, niemiecki).