kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Prime number sp.z.o.o miejsce pracy: Warszawa

Prime Number to nowoczesne centrum obsługi finansów, łączące jakościową księgowość z technologią. Chcemy być dla naszych klientów przewodnikiem po świecie finansów i partnerem, który rozumie ich potrzeby. Specjalizujemy się w budowaniu i optymalizacji procesów finansowych, ułatwiających życie przedsiębiorcom.

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługę kadrowo- płacową, prowadzenie dokumentacji od zatrudnienia poprzez kontynuację do jej zakończenia, płace od otrzymania danych poprzez naliczenie i skończywszy na przekazaniu list płac, wysyłce informacji podatkowej i ZUS
  • Sporządzanie dokumentacji do ZUS, US, PFRON, GUS
  • Naliczanie miesięcznych i rocznych deklaracji
  • Wsparcie pracowników oraz klientów obsługiwanych spółek
Wymagamy:
  • Co najmniej 4-5 letniego doświadczenia w obszarze kadr i płac na samodzielnym stanowisku
  • Znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • Dobrych umiejętności organizacyjnych oraz inicjatywy w działaniu
  • Mile widziane: znajomość programu kadrowo-płacowego klasy ERP (Enova) oraz znajomość i umiejętność poruszania się w Płatniku i ZUS PUE
Oferujemy:
  • Pracę w miłym zespole
  • Uczestnictwo w projektach wpływających na zwiększenie efektywności
  • Rozwój zawodowy pod okiem specjalistów
  • Narzędzia informatyczne wspomagające pracę
  • Regularne szkolenia podatkowe
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Nauka języka angielskiego
  • Dofinansowanie do Medicover i Medicover Sport