kandydatów

Etat Administrator IT

Firma: Astro S.A. miejsce pracy: Warszawa

Telewizja News24 (produkcja: Astro S.A.) to nowy kanał informacyjny. Pierwsza, testowa emisja odbyła się 24.02.2022 roku. Telewizja ciągle się rozwija, w związku z tym poszukujemy kandydatów gotowych na codzienne wyzwania.

Firma Astro s.a. szuka Administratorów IT do startupu telewizyjnego.

Administrator IT
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • utrzymanie ciągłości i prawidłowego działania systemów informatycznych. Udział w projektach rozwojowych oraz modernizacyjnych. W szczególności administrowanie:
  • systemami operacyjnymi Linux
  • serwerami oraz macierzami dyskowymi
  • środowiskami wirtualnymi
  • systemami backupowymi
  • monitoringiem infrastruktury
  • diagnozowanie i usuwanie awarii systemów
  • wsparcie użytkowników systemów IT
Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia w administrowaniu oraz praktycznej znajomości zagadnień:
  • serwery z systemami operacyjnymi Linux, Windows Active Directory
  • tworzenie skryptów shell
  • środowiska wirtualne proxmox
    dużej samodzielności
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole
Mile widziane umiejętności:
  • znajomość macierzy dyskowych (Dell, HPE, PROMISE) oraz sieci SAN (Brocade)
  • usługi pocztowe sendmail/postfix
  • rozwiązania serwerowe i backupowe
  • znajomość rozwiązań telewizyjnych,
Warunkami koniecznymi są:
  • minimum 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemów Linux/Windows
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
Oferujemy
  • Rozwój zawodowy poprzez dostęp do najnowszych technologii
    Interesującą i rozwijającą pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-03-2023
Wyświetleń: 58