kandydatów

Etat Młodszy / Starszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8056776, z dnia 2023-03-09

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy / starszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Miejsce pracy: Zakład Immunologii Hematologicznej i Transfuzjologicznej, Pracownia Grup Krwi i Prób Zgodności

Młodszy / Starszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • wykonywanie badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej
  • obsługa systemu laboratoryjnego
  • obsługa aparatury medycznej
  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • czynne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego
  • znajomość procedur laboratoryjnych
  • dyspozycyjność, samodzielność, dokładność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z literatury fachowej

Oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • ciekawą pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego