kandydatów

Etat Social Media Manager (SMM)

Firma: NutritionPro s.r.o. miejsce pracy: Warszawa

NutritionPro jest jednym z najszybciej rozwijających się startupów Foodtech w Niemczech i Czechach.

Produkujemy setki tysięcy posiłków miesięcznie i jesteśmy największą w pełni spersonalizowaną firmą zajmującą się cateringiem dietetycznym na rynku niemieckim i czeskim.

Mając bogate doświadczenie w tej branży - rozpoczęliśmy ekspansję na rynek polski. Jeśli chcesz być częścią pasjonującego zespołu i powiększyć super załogę odnoszącego sukcesy startupu FoodTech, czytaj dalej!

Szukasz pracy, która ma znaczenie? Lubisz zdrowy styl życia?

Social Media Manager (SMM)
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Opracowywać i wykonywać strategie mediów społecznościowych, aby zwiększyć świadomość marki i napędzić sprzedaż.
  • Zarządzać wszystkimi kanałami social media (Facebook, Instagram, itp.) i tworzyć angażujące treści, które rezonują z klientami docelowymi.
  • Monitorować i reagować na komentarze w mediach społecznościowych, wiadomości i wzmianki w sposób terminowy i profesjonalny.
  • Analizować metryki mediów społecznościowych, aby zmierzyć skuteczność kampanii i dostosować strategię w razie potrzeby.
  • Współpracować z zespołem marketingowym w celu zapewnienia, że kampanie w mediach społecznościowych są dostosowane do ogólnych celów marketingowych i celów firmowych.
  • Będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami w mediach społecznościowych, algorytmów i najlepszych praktyk.
Nasze oczekiwania:
  • Licencjat z marketingu, komunikacji lub pokrewnej dziedziny.
  • 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu mediami społecznościowymi w cateringu dietetycznym ( lub branży gastronomicznej oraz/i e-commerce)
  • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami w mediach społecznościowych na wielu platformach.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej
  • Znajomość analityki mediów społecznościowych i umiejętność wykorzystania danych do podejmowania świadomych decyzji.
  • Pasja zdrowego stylu życia
  • Kreatywne myślenie z umiejętnością tworzenia angażujących treści.
  • Zdolność do pracy samodzielnej oraz zespołowej

Mile widziane:

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego bądź rosyjskiego
Co oferujemy?
  • Współpraca w ambitnym, międzynarodowym zespole pasjonatów zdrowego stylu życia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Finansowanie szkoleń z dziedziny marketingu
  • Możliwość awansu
  • Regularne podwyżki wynagrodzenia wraz z rozwojem firmy
  • Nowoczesne miejsce pracy w sercu Warszawy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
Prosimy o zamieszczenie na CV następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji przez Nutritionpro s.r.o.. przy ul. Novační 122, Hodkovice, 252-41 Zlatníky-Hodkovice, Republika Czeska, na który składam aplikację, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wizerunku przez Nutritionpro s.r.o.. przy ul. Novační 122, Hodkovice, 252-41 Zlatníky-Hodkovice, Republika Czeska, w związku z rekrutacją na którą składam aplikację Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, , a także pozostałych oraz w zakresie wizerunku, na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Nutritionpro s.r.o.. przy ul. Novační 122, Hodkovice, 252-41 Zlatníky-Hodkovice, Republika Czeska, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.