kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa

Firma: Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8057904, z dnia 2023-03-13

Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej

Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM) powstała w 2006 roku. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego (KRS 0000259298) specjalizującą się w pomocy międzynarodowej:

  • humanitarnej (pomoc ofiarom klęsk żywiołowych, kryzysów lub konfliktów);

  • rozwojowej (wspieranie rozwoju społecznego i ekonomicznego);

  • ratunkowej (udzielanie pomocy medycznej, ratowniczej w sytuacji katastrof naturalnych).

W związku z intensywnym rozwojem Fundacji poszukujemy obecnie:

Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • rozliczanie i ewidencja projektów finansowanych z dotacji, w tym dotacji w walutach USD i EUR,
  • weryfikacja dokumentów księgowych przed wprowadzeniem do ksiąg rachunkowych,
  • weryfikacja i księgowanie rozliczeń wydatków z zagranicznych wyjazdów pracowników, w tym diet i ryczałtów za noclegi,
  • rozliczanie i księgowanie operacji walutowych,
  • uzgodnienie i analiza kont księgowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT od importu usług, podatek u źródła).

Wymagania

  • doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
  • doświadczenia w rozliczaniu operacji walutowych i projektów finansowanych z dotacji,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zaangażowania,
  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności bardzo dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość Symfonii SAGE będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość podstawowa języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • dalszy rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę pracy