kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8057907, z dnia 2023-03-13

Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej

Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM) powstała w 2006 roku. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego (KRS 0000259298) specjalizującą się w pomocy międzynarodowej:

  • humanitarnej (pomoc ofiarom klęsk żywiołowych, kryzysów lub konfliktów);

  • rozwojowej (wspieranie rozwoju społecznego i ekonomicznego);

  • ratunkowej (udzielanie pomocy medycznej, ratowniczej w sytuacji katastrof naturalnych).

W związku z intensywnym rozwojem Fundacji poszukujemy obecnie:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowanie dokumentacji kadrowej pracowników w szczególności: dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i zakończeniem stosunku pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, ewidencje czasu pracy, urlopów, monitorowanie terminów badań lekarskich oraz szkoleń BHP,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z umowami cywilno-prawnymi z osobami fizycznymi,
  • Terminowe naliczane wynagrodzeń i sporządzanie listy płac oraz rozliczeń dla zleceniobiorców,
  • Przygotowywanie deklaracji/sprawozdań do ZUS; US; PIP; PPK; PFRON; GUS; IFT,
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń płac,
  • Sporządzanie zestawień na potrzeby wewnętrzne Fundacji,
  • Realizacja polityki bezpieczeństwa informacji w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych (RODO).

Wymagania

  • Doświadczenie minimum dwóch lat w samodzielnej obsłudze płacowej i kadrowej,
  • Dobra, praktyczna znajomość zagadnień płacowych, podatkowych, ubezpieczeniowych i prawa pracy,
  • Mile widziana znajomość enova365,
  • Doświadczenie w księgowości będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju przy wsparciu doświadczonych pracowników,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz osiąganych rezultatów.