kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: Grupa Doradcza LEX Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8056695, z dnia 2023-03-15

Grupa Doradcza LEX Sp. z o.o.

Firma świadczy usługi prawne, w szczególności związane z postępowaniem upadłościowym i restrukturyzacyjnym.

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • tworzenie kampanii mailingowych dla klientów
  • tworzenie tekstów na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • przygotowywanie broszur/ulotek/prezentacji
  • wsparcie przy pozycjonowaniu firmy i jej oferty
  • reaserch rynku w celach marketingowych wsparcie przy prowadzeniu kanałów firmy w social mediach
  • pomoc w organizacji eventów i konferencji
  • tworzenie materiałów informacyjnych
  • aktualizacja treści na stronie internetowej firmy
  • udział w tworzeniu strategii rozwoju dla kanałów online
  • wdrażanie i rozwój produktów reklamowych zgodnie z trendami rynkowymi
  • współpraca z zewnętrznymi firmami

Wymagania

  • osoba z 3-4 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w sektorze usług prawniczych
  • umiejętność pisania tekstów biznesowych
  • tworzenie i wysyłka skutecznych kampanii mailingowych
  • tworzenie treści i grafik na social media
  • zdolności organizacyjne, dokładność i systematyczność
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • biegła obsługa MS Office
  • umiejętność tworzenia biznesowych grafik do celów marketingowych
  • umiejętność realizowania wielu zadań jednocześnie
  • proaktywne podejście do powierzonych zadań
  • samodzielność, inicjatywa i entuzjazm w działaniu
  • umiejętność współpracy w zespole
  • zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia, kreatywność i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy własnej
  • doświadczenie w marketingu
  • umiejętność komunikacji oraz współpracy w zespole

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w miłej atmosferze
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy