kandydatów

Etat Specjalista ds. Merchandisingu

Firma: Super-Pharm miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Merchandisingu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 111/2023

Super Pharm

Apteka, perfumeria, drogeria i salon optyczny? 4 w 1 – nasza specjalność, nasza duma.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu oraz szansa na rozwój zawodowy.

Szkolenia, indywidualne podejście do każdego pracownika, a przy tym uszanowanie work-life balance? Oczywiście!

Zapraszamy do Super-Pharm.

Zakres zadań:
  • Opracowywanie i uaktualnianie planogramów przydzielonych kategorii produktowych w porozumieniu z menadżerami kategorii
  • Weryfikowanie poprawności danych niezbędnych do przygotowania planogramów w katalogu towarowym
  • Udział w projektach tworzenia planu powierzchni sprzedaży w sklepach: rekomendowanie i opiniowanie ustawienia mebli, rozkładu kategorii produktów i produktów na półkach
  • Przygotowywanie spisu mebli z planów sklepów potrzebnych do odświeżenia wyglądu sklepu i do zoptymalizowania rozmieszczenia produktów
Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia w obszarze merchandisingu lub logistyki w tym co najmniej 6 miesięcy w wykonywaniu podobnych zadań
  • Znajomość programów Spaceman, my.spaceman lub podobnego oprogramowania (np. ProSpace, Apollo itp.), dodatkowym atutem będzie znajomość AutoCad lub ZwCad
  • Sprawność w obsłudze pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i PowerPoint
  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków z raportów sprzedażowych
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikowania się i przekonywania innych
  • Samodzielność w działaniu, nastawienie na realizację celu i odpowiedzialność za efekt swojej pracy
  • Dbałość o szczegóły
Oferujemy:
  • Ciekawe zadania i możliwość zdobywania wiedzy z zakresu merchndisingu przy wsparciu doświadczonego i życzliwego zespołu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów, m.in. dostęp do opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, platformy do nauki angielskiego i niemieckiego, Multisport, zniżki pracownicze, paczki świąteczne
  • Hybrydowy system pracy – 2 dni w tygodniu pracujemy zdalnie
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera