kandydatów

Etat Brygadzista / Brygadzistka Magazynów

Firma: Lotte Wedel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Brygadzista / Brygadzistka Magazynów
PRACUJ Z NAMI Z CZEKOLADOWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ…
którą zagwarantują:
  • umowa o pracę
  • ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna (rehabilitacje, szczepienia ochronne),
  • dofinansowanie do wakacji,
  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich,
  • słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka, bony na święta i konkursy dla pracowników,
  • wolontariat pracowniczy, drużyny sportowe i CSR,
  • dofinansowanie do karty MultiSport i udogodnienia dla rowerzystów,
  • dofinansowanie do posiłków w naszej firmowej stołówce, świeże owoce i warzywa – podane na tacy:),
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • możliwość zdobycia uprawnień do obsługi maszyn,
  • swobodny dostęp do produktów i nowości, zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel,
  • doskonała lokalizacja, zaledwie 5 minut od Dworca Wschodniego i metra Stadion Narodowy.

…i wiele więcej. Sprawdź TUTAJ!

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Zapewnienie prawidłowej organizacji pracy oraz  właściwe zarządzanie i wykorzystanie zasobów ludzkich we wszystkich obszarach magazynowych zgodnie z obowiązującymi procedurami dla utrzymania ciągłości procesów
  • Zapewnienie przestrzegania procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów BHP, GMP, ISO, HACCP w obrocie materiałami w podległym obszarze oraz współpraca przy uaktualnianiu wszelkich procedur i instrukcji dla zapewnienia najwyższego standardu
  • Aktywne uczestniczenie w programach usprawniających obecne procesy, podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię w obszarach i redukujących straty
  • Zapewnienie prawidłowości procesów wewnętrznych i zewnętrznych przyjmowania i wydawania opakowań, surowców i wyrobu gotowego zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz sporządzanie właściwej dokumentacji systemowej i transportowej
  • Zapewnienie rzetelnego wykonywania pracy zgodnie z instruktażem stanowiskowym, obowiązującymi instrukcjami i procedurami zarówno w zakresie organizacji pracy podległych pracowników jak i odpowiedzialności za tą pracę.
  • Zapewnienie zgodnych stanów magazynowych i natychmiastowe wyjaśnianie odchyleń
  • Kontrola stanu technicznego wyposażenia i sprzętu magazynowego oraz  składanie raportów o ich stanie do Kierownika Strumienia lub Specjalisty ds. Logistyki
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe
  • Dobra znajomość procesów magazynowych
  • Umiejętność kontroli procesów i ich egzekwowanie
  • Dobra znajomość aplikacji Excel
  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy z ludźmi i budowy partnerskich relacji
  • Zdolność do pracy w stresie i pod presją czasu
  • Samodzielność, elastyczność i efektywność w działaniu
  • Umiejętność zarządzania zespołem
Dbamy o dostępność i równe szanse na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe potrzeby podczas procesu, poinformuj o tym w CV lub podczas rozmowy telefonicznej.