kandydatów

Etat Kierownik Kawiarni

Firma: Green Caffe Nero miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją do kawy!

Kierownik Kawiarni
Twój zakres obowiązków
  • Praca z własnym zespołem, zarządzanie nim i kierowanie rozwojem
  • Dbanie o odpowiednią jakość szkoleń w kawiarni
  • Nadzorowanie prawidłowych wyników kawiarni
  • Układanie grafików
  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia kawiarni
  • Inwentaryzacje oraz dbanie o właściwe zatowarowanie kawiarni
  • Realizowanie zadań Baristy, Kierownika Zmiany oraz Maestro - Kierownik świeci przykładem
  • Odpowiedzialność za czystość w naszych kawiarniach
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w branży gastronomicznej
  • Samodzielność w działaniu, proaktywność
  • Umiejętność pracy z zespołem
  • Pozytywna energia, uśmiech
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Otwartość na nowe doświadczenia
To oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Współtworzenie historii kawiarni i jej Gości
  • Szkolenia oraz warsztaty poszerzające wiedzę o kawie
  • Dużo pozytywnej energii, którą zarażamy
  • Możliwość dostosowania grafiku do potrzeb czasowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Aplikuj i dołącz do Zespołu ludzi których łączy pasja do kawy, zarażaj innych pozytywną energią, parz najlepszą kawę w mieście!