kandydatów

Etat Spawacz - operator cnc - montażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie miejsce pracy: Piastów

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Spawacz - operator cnc - montażysta
Miejsce pracy: Piastów
Numer: StPr/23/0356
OBOWIĄZKI:
Obsługa spawarki, obsługa programów komputerowych, produkcja i montaż reklam oraz elementów identyfikacyjnych. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia - mile widziane średnie zawodowe. Staż pracy min. rok na podobnym stanowisku. Uprawnienia / umiejętności - obsługa narzędzi i urządzeń, sprawność manualna, dbałość o detale i dokładność, precyzja.

Miejsce pracy:

Piastów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 748,87 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie