Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Monter-elektronik

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Ciechanów miejsce pracy: Raciąż

Młodzieżowe Biuro Pracy Ciechanów
Monter-elektronik
Miejsce pracy: Raciąż
Numer: 7/3/2023
OBOWIĄZKI:
praca na serwisie-naprawa komputerów, zakładanie instalacji alarmowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektronik*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Raciąż


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Ciechanów



Pozostałe oferty pracy w firmie Młodzieżowe Biuro Pracy Ciechanów
Etat Pracownik cukierni w firmie: Młodzieżowe Biuro Pracy Ciechanów miejsce pracy: Płońsk 01-06-2023
Etat Piekarz w firmie: Młodzieżowe Biuro Pracy Ciechanów miejsce pracy: Płońsk 31-05-2023
Etat Pracownik cukierni w firmie: Młodzieżowe Biuro Pracy Ciechanów miejsce pracy: Płońsk 07-05-2023
Etat Piekarz w firmie: Młodzieżowe Biuro Pracy Ciechanów miejsce pracy: Płońsk 05-05-2023
Etat Monter-elektronik w firmie: Młodzieżowe Biuro Pracy Ciechanów miejsce pracy: Raciąż 30-04-2023

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-03-2023
Wyświetleń: 44