kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Immobooking Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

ImmoBooking.pl

Zajmujemy się prezentacją nieruchomości.

Specjalista ds. Sprzedaży
Kto będzie Twoim klientem
  • deweloperzy
  • agencje nieruchomości
  • hotele, apartamenty i inne miejsca noclegowe
  • firmy współpracujące architekci, notariusze, firmy budowlane oraz wykończeniowe, projektanci wnętrz, kancelarie adwokackie, producenci materiałów wykończeniowych oraz materiałów budowlanych. ubezpieczalnie
Co sprzedajesz
  • prezentacje nieruchomości - pakiety ogłoszeń
  • prezentacje firm - pakiety ogłoszeń
  • miejsce reklamowe
Twój zakres obowiązków
  • budowanie bazy klienta
  • opieka nad klientami
  • kompleksowa obsługa klienta
  • budowa zespołu sprzedaży
  • sprzedaż pakietów ogłoszeń
Wymagania
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności sprzedażowe
Oferujemy
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • system prowizyjny bez odliczania kosztów
  • praca zdalna
  • szkolenia online
  • pomoc techniczną na każdym etapie
  • bonusy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.