kandydatów

Etat Kierownik projektu

Firma: AB INDUSTRY S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8131194, z dnia 2023-04-03

Firma AB Industry specjalizuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych. Projektujemy, wdrażamy i uruchamiany linie produkcyjne.
W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik projektu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • Prowadzenie projektu zgodnie z ustalonym budżetem i harmonogramem,
  • Zarządzanie zespołem projektowym,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem,
  • Zlecanie robót podwykonawcom,
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie,
  • Współpraca z kontrahentami,
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu budownictwa przemysłowego oraz instalacji przemysłowych, minimum 2 lata,
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego od koncepcji po pozwolenie na użytkowanie,
  • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem,
  • Znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności,
  • Prawo jazdy kategorii B.
Dodatkowe atuty:
  • Uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.