kandydatów

Etat Kierownik robót sanitarnych / robót technologicznych

Firma: AB INDUSTRY S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8131542, z dnia 2023-04-03

AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Kierownik robót sanitarnych / robót technologicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją robót, w oparciu o umowę, wymagania techniczne, dokumentację techniczną i pozostałe dokumenty związane z nadzorowanymi pracami.
  • zlecanie robót i rozliczanie podwykonawców,
  • kontakt z Inwestorem,
  • raportowanie postępu prac.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość obsługi komputera - MS Office, oprogramowanie CAD,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.