kandydatów

Etat ETL Developer

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

ETL Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1727] U

Zadania:
  • Udział w projekcie migracji technologii Big Data na GCP
  • Projektowanie i dostosowanie istniejących procesów ETL do zasilania GCP
  • Rozwiązywanie zidentyfikowanych problemów
  • Utrzymanie i optymalizacja istniejących rozwiązań
Wymagania:
  • Min 3 lat doświadczenia przy środowiskach hurtowni danych, rozwiązaniach ETL
  • Bardzo dobra znajomość SQL, Bash, Python
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
Mile widziane:
  • Znajomość Ab initio, Apache Airflow, Apache Spark
  • Znajomość GIT, JIRA, Confluence
  • Doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi
Oferujemy:
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Współpraca długofalowa
  • Pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • Współpracę na podstawie umowy B2B bądź umowy zlecenia
  • Oczekiwany termin rozpoczęcia współpracy: jak najszybciej
  • Opis projektu - Obszar Business Insights/Wydział Rozwoju i Utrzymania Środowiska Danych.
    Wykorzystywane technologie i narzędzia : SQL, Ab initio, GCP, Apache Spark
    W zespole projektowym do 30 osób.

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”