kandydatów

Etat Junior Product Manager - VAS

Firma: PLAY (P4 Sp. z o.o.) miejsce pracy: Warszawa

Junior Product Manager - VAS
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Odpowiedzialność za rozwój wybranych produktów i usług w celu spieniężenia istniejącego portfolio
  • Bieżąca analiza wyników sprzedaży i cyklu życia produktu w celu przygotowania wniosków i rekomendacji jak zwiększyć sprzedaż, również we współpracy z dostawcami
  • Ścisła współpraca z dostawcami
  • Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych w celu wprowadzenia nowych usług na rynek
  • Bliska współpraca z zespołami wewnętrznymi (np. Dział Prawny, RTM, Wsparcia Sprzedaży, Analiz itp.)
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu projektami marketingowymi
  • Wiesz, jak wprowadzać nowe usługi na rynek
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Biegła obsługa MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint.
  • Masz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Masz zdolności analityczne - rozumiesz wskaźniki biznesowe i wpływ różnych działań
  • Myślisz kreatywnie i wykazujesz inicjatywę w tworzeniu nowych rozwiązań
Mile widziane:
  • Doświadczenie w telekomunikacji
Zobacz jak wygląda praca w Play:
To oferujemy
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną