kandydatów

Etat Specjalista ds. Utrzymania Sieci

Firma: UPC Polska miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Utrzymania Sieci
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad utrzymaniem telekomunikacyjnej sieci dostępowej
  • Ścisła współpraca z partnerami / wykonawcami w zakresie monitorowania i utrzymania telekomunikacyjnej sieci dostępowej
  • Udział w opracowywaniu planu utrzymania i konserwacji sieci
  • Analizowanie parametrów jakościowych sieci, wnioskowanie i realizacja działań prewencyjnych w celu ich poprawy
  • Opracowywanie oraz kontrola projektów technicznych związanych z utrzymaniem telekomunikacyjnej sieci dostępowej
  • Współpraca z administratorami, miejscowymi władzami i innymi instytucjami rządowymi

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie techniczne, mile widziane specjalizacje: telekomunikacja, elektronika, elektrotechnika
  • Posiadasz znajomość techniczną sieci dostępowych (FTTH/HFC) oraz technologii kablowej
  • Masz doświadczenie z zakresu budowania, obsługi lub utrzymania sieci telekomunikacyjnych
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
Otrzymasz od nas:

  • Umowa o pracę
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Rabaty na Usługi UPC i Play
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki pakiet benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Karta Multisport